OLEJ RENOWACYJNY DO PODŁÓG DREWNIANYCH 1l

80,00 zł
Brutto

Domalux Professional Olej Renowacyjny to przezroczysty wosk olejny do podłóg drewnianych na bazie modyfikowanej mieszanki olejów i wosków naturalnych. Stosowany do konserwacji i ochrony wcześniej zaolejowanych parkietów i desek podłogowych, mebli, schodów i drzwi z nowego lub starego drewna.

DANE TECHNICZNE
STOPIEŃ POŁYSKU: MAT ILOŚĆ WARSTW: 1
WYDAJNOŚĆ Z LITRA: DO 50M2/L OPAKOWANIE: 1L

Ilość

Etap 1 - Przygotowanie podłoża

Powierzchnia przeznaczona do renowacji powinna być odtłuszczona, czysta, sucha, bez pozostałości np. past woskowych i środków konserwujących. Do gruntownego oczyszczenia użyć Zmywacza do Podłóg Olejowanych marki Domalux Professional.
W przypadku renowacji podłogi pokrytej wcześniej innym olejem niż produkt marki Domalux Professional należy skontrolować oddziaływanie na siebie starego i nowego wykończenia. Produktu nie należy stosować na podłoża pokryte innymi środkami niż oleje. 

Etap 2 - Olejowanie

Przed użyciem produkt należy dokładnie wymieszać. Wyrób nanosić w postaci handlowej - bez rozcieńczania za pomocą szpachli parkieciarskiej, wałka. Nanieść równomiernie cienką warstwę i pozostawić na kilka minut nie dopuszczając do podsychania oleju Następnie należy zebrać nadmiar oleju bawełnianą ściereczką lub przy pomocy maszyny polerskiej zaopatrzonej w pady białe lub beżowe.
Wyrób powinien być nakładany cienkimi warstwami. Zwiększenie grubości warstwy podwyższa stopień połysku, a większa liczba warstw może tworzyć rodzaj powłoki.
Po zakończeniu olejowania narzędzia należy umyć rozcieńczalnikiem do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania. 


Warunki aplikacji

Podczas nakładania i wysychania wyrobu temperatura podłoża i otoczenia musi wynosić przynajmniej 15°C a wilgotność względna powietrza powinna wynosić poniżej 80%
Ściereczki, pady i narzędzia należy wyczyścić od razu po użyciu ze względu na ryzyko samozapłonu nasączonych olejem materiałów.
Ściereczki i pady mogą również zostać zanurzone w wodzie.

Zobacz także

Cyklinowałam podłogę pierwszy raz. Podobało mi się,
że ekipa Wypożyczalni pomogła mi ze wszystkimi
pytaniami. Robota okazała się łatwiejsza niż
myślałam. Polecam!

Basia Ce

opinie

Ocena 4.8 na 5
gwiazdek

Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Bardzo
dobry i miły kontakt. Cykliniarka taka, jak w opisie na
stronie. MEGA PROFESJONALIZM!!!

Jacek Łukasiewicz