do-dzialu-o-nas-grafa-po-lewej.jpg

Profil Wypożyczalni ukierunkowany został na potrzeby przeciętnego właściciela parkietowej podłogi, który chciałby mieć ją odnowioną, czystą i świeżą. Wypożyczalnia ma siedzibę w Warszawie i dysponuje bardzo nowoczesnymi cykliniarkami planetarnymi. Dają one gwarancję osiągnięcia oczekiwanego efektu w prosty i efektywny sposób.

Po obejrzeniu instruktażu wideo KAŻDY jest w stanie w stosunkowo krótkim czasie, doprowadzić swoją podłogę o powierzchni około 50 m2 do perfekcji. Zwykle zajmuje to ok. 2 dni po kilka godzin pracy dziennie.

Plusy wynajmu cykliniarki? Nie musisz wynajmować żadnych cykliniarzy ani firm remontowych, nikt nie będzie łaził Ci po Twoim mieszkaniu, nie musisz parzyć nikomu kawy, sprzątać po kimś ubikacji – wszystko zrobisz sam. Obsługa tych cykliniarek to przyjemność.

Oprócz niezbędnych porad praktycznych zaopatrzymy Cię w niezbędne materiały ścierne, lakiery lub oleje. Nie szukaj żadnych wykonawców, nie wertuj książek telefonicznych, nie trać nerwów i czasu. Czekamy na twój telefon.

Cyklinowałam podłogę pierwszy raz. Podobało mi się,
że ekipa Wypożyczalni pomogła mi ze wszystkimi
pytaniami. Robota okazała się łatwiejsza niż
myślałam. Polecam!

Basia Ce

opinie

Ocena 4.8 na 5
gwiazdek

Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Bardzo
dobry i miły kontakt. Cykliniarka taka, jak w opisie na
stronie. MEGA PROFESJONALIZM!!!

Jacek Łukasiewicz